Bugun...Saadet Partisi'nden Kudüs mitingine davet…

Tarih: 25-07-2017 16:14:38 + -


Saadet Partisi Bahçelievler ilçe yönetimi Yaşar Avcı başkanlığında ilçede bulunan kurum, kuruluş, Sivil Toplum Kuruluşları ve Yerel Basın Kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek, Saadet Partisi’nin öncülüğünde 30 Temmuz Pazar günü Saat 17:00’de Yenikapı’da düzenleyeceği “Büyük Kudüs Mitingi”ne destek istedi.


Saadet Partisi'nden Kudüs mitingine davet…

Saadet Partisi'nden Kudüs mitingine davet…

Türkiye, bir kez daha Kudüs için meydana iniyor. Partili partisiz herkesi mitinge davet eden Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı, “Büyük Kudüs Mitingi” ile bu millet yeniden İslam âlemindeki uyanışın, dirilişin ve ayağa kalkışın fitilini ateşleyecek. Bir kez daha zalim İsrail’e en gür seda ile “haddini bil” diyecek; Kudüs’e olan sevdamızı, Mescid-i Aksa’ya olan hasretimizi haykıracağız. Dünya sussa da, Batı dönse de sırtını;  biz susmayacağız, sırtımızı dönmeyeceğiz Kudüs’e.


Yenikapı’da Büyük Miting


Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı, “Siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa ve Kudüs’te yaptığı zulümlere karşı 80 milyon vatan evladının Filistin’in yanında olduğunu göstermek için, Yenikapı’da büyük bir miting düzenleyeceğiz. “Biz yaz dönemindeki çalışmalarımızı yaparken İsrail’in Mescid-i Aksa’nın ibadete kapatması, Filistinli kardeşlerimizi katletmesi ve Kudüs’ü kuşatma altına alması Siyonizm’in boş durmadığını bizlere göstermektedir” dedi.

 


Mescid-İ Aksa  İçin Birlik Çağrısı


Siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa’da Müslümanlara yapılan zulümlere değinen Yaşar Avcı, “Siyonist İsrail’in Mescid-i Aksa ve Kudüs’te yaptığı zulümleri telin etmek için ve bütün dünyaya hangi siyasi görüşlerde olursa olsun 80 milyon vatan evladının Filistin’in yanında olduğunu göstermek için, 30 Temmuz Pazar günü Saat 17:00’de Yenikapı’da büyük bir miting düzenleyeceğiz. Mitingle alakalı gerekli altyapı çalışmaları ve planlamalar gerçekleştirildi. Sivil toplum kuruluşlarından da mitinge katılım sağlanacak. Filistinli Müslüman kardeşlerimiz için ortak derdimizin olması nedeniyle bizim yapacağımız bu mitingde sadece Türk ve Filistin bayrakları Yenikapı miting alanını donatacak. İsrail zulmüyle mücadele eden kardeşlerimiz, yalnız olamadığını bütün dünyaya haykıracak” ifadelerini kullandı.


Sivil Toplum Kuruluşları Davet Edildi


Saadet Partisi Filistin’de yaşanan zulme sessiz kalmadı... Büyük Kudüs Mitingi ile ümmeti meydanlara çağırıyor. Saadet Partisi Mescid-i Aksa’ya girişi yasaklayan ve ezanı susturan Siyonist İsrail’in zulmüne dur demek için harekete geçti. Gerçekleştirilecek olan Büyük Kudüs Mitingi ’ne bütün siyasi Parti ve STK’ların davet edildi. İşgalci İsrail’in Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatıp Kudüs’te namazdan çıkan Müslümanlara saldırması sonucu 3 Filistinli şehit olmuştu. Saadet Partisi’nin ilerleyen günlerde mitingle ilgili kamuoyuna detaylı açıklama yapması bekleniyor.


Saadet Partisi Bahçelievler ilçe yönetimi Yaşar Avcı başkanlığında ilçede bulunan kurum, kuruluş, Sivil Toplum Kuruluşları ve Yerel Basın Kuruluşlarını tek tek ziyaret ederek, Saadet Partisi’nin öncülüğünde 30 Temmuz Pazar günü Saat 17:00’de Yenikapı’da düzenleyeceği “Büyük Kudüs Mitingi”ne destek istedi.

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI