Bugun...Rizeliler Başakşehir’de Buluştu

Tarih: 15-06-2017 20:09:59 + -


Başakşehir Rizeliler Derneği’nin bu yıl 5. kez düzenlediği iftar programına çok sayıda Rizeli katıldı.


Rizeliler Başakşehir’de Buluştu

 

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa; Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Başkanı Recep Albayrak, Güngören Rizeliler Derneği Başkanı Nevzat Yazıcı, Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri, Bağcılar Eğitim hastanesi Başhekim Yard. Muhittin Balta ve bir çok işadamı, gazeteci, hemşehrilerimiz, Rize severler iştirak etti.

 

Ali İhsan Gündoğdu; “Kapımız herkese açık”

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren ve Başakşehir Rizeliler Derneği olarak kapılarının herkeze açık olduğunu vurgulayan Başakşehir Rizeliler Dernek Başkanı Ali İhsan Gündoğdu, derneğin kuruluş amacını anlattı. Derneği kurmaktaki gayelerinin Sıla ile gurbet arasında bir gönül köprüsü oluşturmak olduğunu ifade eden Gündoğdu, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı; “8 Yıl önce Başakehir de bulunan hemşerilerimiz ile kurduğumuz Başakşehir Rizeliler Derneğimizde bugün 5. İftarımızı düzenliyoruz. Kusurlarımız varsa affola. Burası sizin yeriniz. Sadece Rizelilerin değil kapımız dernek lokalimizi kullanmak isteyen herkese açıktır. Bu sebeple henüz tam kesinleşmemesine rağmen siz kıymetli hemşerilerimle önemli bir bilgi paylaşmak istiyorum. Allah nasip ederse Başakşehir Rizeliler Derneği olarak seneye yeni yerimize geçme durumumuz var. Bu konuda görüşmelerimiz sürüyor. İnşallah gerçekleştiği takdirde seneye siz kıymetli hemşerilerimizle iftarımızı yeni yerimizde yapabiliriz. Bugün aramızda bulunan tüm misafirlerimize teşekkür eder, hayırlı iftarlar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Dernek Başkanı Ali İhsan Gündoğdu’nun konuşmasının ardından bir takım konuşmalar devam ederken, daha sonra çay eşliğinde sohbet havasında program sona erdi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI