Bugun...Onlar Erdi Muratlarına..

Tarih: 03-10-2017 13:06:47 + -


Gazete365 Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Sosyolog Melek Bayhan ile Gazete365 İmtiyaz Sahibi Araştırmacı-Gazeteci Bayram Kırtaş, görkemli bir nikâh töreniyle hayatlarını birleştirdi. Yoğun katılımın yaşandığı nikâh törenine; onlarca telgraf, çiçek ve çelenk de gönderildi.


Onlar Erdi Muratlarına..

Gazete365'in Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Sosyolog Melek Bayhan ile Gazete365 İmtiyaz Sahibi Araştırmacı-Gazeteci Bayram Kırtaş evlendi. Yenibosna Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde görkemli bir organizasyonla hayatlarını birleştiren çiftin nikâh törenine; siyaset, bürokrasi, medya, spor ve iş dünyasından yoğun katılım yaşandı.

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun kıydığı nikâhta çiftin şahitliğini ise; Bahçelievler İlçe Kaymakamı İlker Arıkan, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman ve MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Erdem Karakoç yaptı.

 

Ünlü sanatçı Kürşat’ın sunuculuk yaptığı nikâh törenine yoğun programlarından dolayı katılamayan birçok isim ise telgraf, çiçek ve çelenk gönderdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da telgrafının okunduğu nikâh törenine, hiçbir CHP’lin katılmaması ve ilgisizliği de dikkat çekti.

 

Nikâh Sırasında Çifti Sözleriyle Terlettiler

 

Nikâhı kıyan Başkan Osman Develioğlu, mutlu ve heyecanlı çifti sorularıyla terletti, salondakileri güldürdü. Evlilik cüzdanını vermeden önce çifte öğütler veren Başkan Develioğlu, cüzdanı vereceği kişiyi seçmek için yeni evli çifti imtihan etti. Konuşması sırasında verdiği öğütlerde saydığı mutluluğun 5 formülünü çiftlerden tekrar etmesini isteyen Develioğlu, cevap alamayınca cüzdanı vermedi. Bir süre çiftten cevap bekleyen Develioğlu, sonunda cüzdanı Kaymakam İlker Arıkan’a verdi. Arıkan ise kendi tabiriyle; evliliğin tapusunu geline verdi. MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç’un da mutluluklar dilemesinin ardından mikrofonu alan Başkan Şakir Yücel Karaman ise çifte, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesi hatırlattı. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MEDYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI