Bugun...Muhtarlardan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Tarih: 19-09-2017 13:18:51 + -


Elazığ Muhtarları ve Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan ve Yönetimi İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'a ziyarette bulundu.


Muhtarlardan Emniyet Müdürüne Ziyaret


Elazığ Muhtarları ve Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan ve Yönetimi İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'a ziyarette bulundu.

 

Amaç üşüyen elleri ısıtmak

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu olarak her yıl "üşüyen ellerin kalplerini ısıtmaya gidiyoruz" projemiz kapsamında ile Van, Muş, Elazığ, Adıyaman, Gaziantep illerimize ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Doğu- batı Kardeşlik köprülerimizi daha da güçlendirmek, bilgi paylaşımlarında bulunmak için bu illerde fedakrca görev yapan mesai arkadaşlarımız olan Değerli Muhtarlarımızı İstanbul’a davet ettik. Tarihi, manevi ve doğal dokusuyla kendisine hayran bırakan, güvenli, huzurlu, yaşanabilir İstanbulumuzun tarihi ve turistik yerlerini ve bazı yöneticileri ziyaret ettik. İstanbul İlimizde her zaman muhtarlarımız ile mahallemizin sorunlarını yakından takip eden İlçe Emniyet Müdürlerimize, Elazığ İlimizden gelen Muhtarlarımızı "İstanbul'a hoşgeldiniz" diyerek karşılayan ve tek tek sohbet eden Toplum Destekli Polislik Şube Müdürümüz Leman Süheyla Soylu’'ya ve personeline teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI