Bugun...MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı Basın Mensuplarını Ağırladı.

Tarih: 11-11-2017 12:54:06 Güncelleme: 11-11-2017 12:58:06 + -


MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı, Veliaht Lokantasında düzenlediği kahvaltı programıyla basın mensuplarını ağırladı.


MHP Başakşehir İlçe Başkanlığı Basın Mensuplarını Ağırladı.

 

Kahvaltı etkinliğinin Moderatörlüğünü Gazeteci ve MHP Üyesi İbrahim Erdem Karabulut gerçekleştirirken, çok sayıda basın mensubunun katılım gösterdiği programda aynı zamanda MHP Başakşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Deniz, İlçe Başkan Yardımcıları; Ömer Genç ve Semih Sağır, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Cambaz ile İlçe Genel Sekreteri Servet Ayhan katıldı.

 

 

Açılış Konuşmasını İbrahim Erdem Karabulut Yaptı

 

Açılış Konuşmasında MHP İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu’nu basın mensuplarına tanıtan Karabulut, şu ifadeleri kullandı; “Kıymetli basın mensubu dostlarım. Üyesi olmaktan gurur duyduğum MHP Başakşehir İlçe Teşkilatımız’ın kıymetli Başkanı Fatih Keleşeoğlu ile dün bir araya geldiğimizde siz kıymetli dostlarımızla birlikte bir basın kahvaltısı düzenlemeyi kararlaştırdık. Biraz ani bir karar olmasına rağmen sağ olun katılım gösterdiniz. Hepimizin yakından tanıdığı usta gazeteci Necat Şüphesiz ağabeyim, emekli gazeteci teşkilata yakın sn. Selim Çoraklı ağabeyim burada. Yaşam Gazetesi Sahibi kıymetli dostum Celal Kara, MHP ye muhalif ama, MHP kurucularından olan Yılmaz Birinci burada, 34 Gündem Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Hallaç gelemese de onu temsilen ve Başakşehir Bölgesinde etkili olan Sancak gazetesinden Bilal kardeşim burada. Tüm katılan basın mensubu dostlarıma ağabeylerime ve kardeşlerime içtenlikle teşekkür ederek sözü MHP Başakşehir İlçe Başkanımız Fatih Keleşoğlu’na bırakıyorum. İnşallah ilerleyen süreçte kendisini daha üst mevkiler de de göreceğimizi ümit ediyorum. Bu toplantının asıl amacı MHP’nin bir değeri olan ocaktan yetişen Fatih Keleşoğlu’nu tanıtmak ve sohbet etmektir.” ifadelerini kullandı.

 

Fatih Keleşoğlu MHP Başakşehir’in hedeflerinden bahsetti

 

Gazeteci ve MHP Üyesi İbrahim Erdem Karabulut’un ardından söz alarak konuşmasına başlayan MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, özgeçmişi hakkında bilgilendirdi. MHP’nin tabanından yetişerek ocak kültürünün içerisinden geldiğini ifade eden Keleşoğlu; “2007 Yılında Esenlere bağlı olan Başakşehire Lokal Gençlik Kolları Başkanlığı, Güngören Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptım şimdide MHP Başakşehir İlçe Başkanı oldum. Güzel bir yönetim kurduğumuzu düşünüyorum.Arkadaşlarımızla kısa zamanda güzel programlar yaptık.İnşallah bu programlara devam edeceğiz.Biz basın ile yakın olmak istiyoruz. MHP İlçe Başkanlığı olarak sizlerin desteğini bekliyoruz.” dedi.

 

 

Fatih Keleşoğlu; “MHP’nin oy potansiyelinde düşme olmaz”

 

Keleşoğlu’nun konuşmasının ardından soru cevap şeklinde devam edilen toplantıda ; “Meral Akşener tarafından kurulan İyi Parti’nin oylarınızı etkileyeceğinizi düşünüyormusunuz?” sorusu üzerine cevap veren MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, MHP’nin köklü bir parti olduğunu ve kendi aralarından ayrılanların zaten ülkücü anlayışı benimsemediğine dikkat çekti. Bu sebeple MHP’nin oy potansiyelini de etkileyemeyeceğini belirten Keleşoğlu; “Allah’ın izniyle 2019 seçim çalışmalarımızda Genel Başkanımız’ın gösterdiği yoldan ilerleyeceğiz. Kendimize göre bir misyon ve çalışma alanı oluşturduk. Bizde MHP Başakşehir olarak bu planlar doğrultusunda hedeflerimize ulaşacağız. MHP’nin 3. Şahıslar yada filanca partilere göre bir programı olmaz. Milliyetçi hareketin dünü bugünü nasıl belliyse yarınları da bellidir.” İfadelerini kullandı.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI