Bugun...Mevlüt Uysal ve Necmi Kadıoğlu sahte hesaplar açıldı

Tarih: 25-09-2017 10:09:15 Güncelleme: 25-09-2017 11:42:15 + -


Bir süredir ülke gündemimizi meşgul eden konulardan biride Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan’2 Kadr Topbaş’ın istifasıydı. Konu ile ilgili fırsat kaybetmeden bir takım kişilerce Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına sosyal medyada sahte hesaplar oluşturularak bir takım provokasyon girişimleri önlendi.


Mevlüt Uysal ve Necmi Kadıoğlu sahte hesaplar açıldı

Bir süredir ülke gündemimizi meşgul eden konulardan biride Eski İstanbul Büyükşehir  Belediye Başkan’2 Kadr Topbaş’ın istifasıydı. Konu ile ilgili fırsat kaybetmeden bir takım kişilerce Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına sosyal medyada sahte hesaplar oluşturularak bir takım provokasyon girişimleri önlendi.

 

Mevlüt Uysal açıkladı o hesap kapandı

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifa etmesinin ardından onun yerine aday gösterilmesi dedikodusuna Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ında adı geçti.

 

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal adına “ ibbmevlutuysal ” adına sahte twitter hesabı da açıldı. Fakat Mevlüt Başkan bu dedikodular hakkında yaptığı açıklamada; kendi adına açılan hesabın sahte olduğuna vurgu yaparak yasal işlemlerin başlatılması sonucu sahte hesabın kapatıldığını belirtti

 

Bir Sahte Hesapta Necmi Kadıoğlu adına

 

Benzer konu ile ilgili yine sosyal medya üzerinden “aster” isimli sahte hesap kullanılarak Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu adına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İBB Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş adına olumsuz paylaşımlar yapıldığı için söz konusu sahte hesap kapatılmış olup konu ile ilgili yasal süreç başlatıldığı ifade etti.

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI