Bugun...Kaymakam Kazım Tekin’den teşekkür ziyareti

Tarih: 13-09-2017 10:51:52 + -


Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.


Kaymakam Kazım Tekin’den teşekkür ziyareti

 

 

Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’e ziyaret sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan Yoğurtçu ve mütevelli heyeti üyeleri eşlik etti. Başakşehir Belediye Başkanı Uysal, Kaymakam Kazım Tekin ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

 

Bir süre Başkan Uysal’ın makamında görüşen ikili Başakşehir’e yapılan çalışmalar ve iki kurumun ortaklaşa yapacağı projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Belediye Başkanı Uysal, kaymakamlık ve belediye işbirliğinin önemine dikkat çekerek, “Başakşehir İstanbul’un gelişime açık yüzü. Yerel yönetimlerin başarılı olması bölgelerindeki kamu kurumları ile uyumlu çalıştığı ile doğru orantılıdır. Başakşehir Belediyesi olarak da bu bilinçle ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve refahı için Kaymakamlığımız başta olmak üzere kamu kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla koordineli çalışmalar yürütüyoruz. Sayın kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kaymakamlığımız ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızla uyumlu çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

 

 

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin ikili görüşmenin ayrıntılarını paylaşarak, “Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşmemizde Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal Beyefendi ile ilçeye ait konular üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Sayın belediye Başkanımız her alanda Kaymakamlığımız başta olmak üzere ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmalarına desteklerini sürdürmektedir. Başta Başkanımız olmak üzere tüm çalışanlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu dönemde Belediyemiz ile Kaymakamlığımız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız bünyesinde vatandaşımızın mutluğu ve huzuru için örnek projelere imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaymakam Kazım Tekin ziyaret sonrasında Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a plaket takdim etti. Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Doğan Azat ise Başkan Uysal’a çiçek takdim etti.

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI