Bugun...Karadeniz Dernekleri Yemekte Buluştu

Tarih: 26-07-2017 09:38:44 + -


Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Karadeniz Dernekler Platformunun, Giresun Kültür Evinde düzenlediği birlik beraberlik yemeğinde Karadenizli dernek başkanları ve yöneticileri ile buluştu.


Karadeniz Dernekleri Yemekte Buluştu

 

Abdurrahman Ada, “Birlik ve beraberliğimizi koruyacağız”

 

Giresun Kültür Evinde gerçekleşen birlik ve beraberlik yemeğinde söz alan Karadeniz Dernekler Platform Başkanı Abdurrahman Ada, “ Ülkemizin birlik ve beraberliğini sarsmak için kardeş kavgası çıkarmak isteniyor. Kardeş kavgası çıkarmak için terörü kullanıyorlar. Ülke olarak bu oyuna gelmeyeceğiz. Biz, Esenyurtlu Karadenizliler olarak bu oyuna gelmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi koruyacağız. İlçemizde Karadeniz dernekleri olarak diğer tüm bölgelerimizin dernekleri ile istişare içinde olarak insanlarımıza verimli ve hayırlı işler yapmak için çaba gösteriyoruz” dedi.

 

Necmi Kadıoğlu, “Burası bizim evimiz, Esenyurt hepimizin”

 

Karadenizli Dernek Başkanlarıyla yemekte buluşan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu söz alarak, “Karadenizlilerin bu birlik ve beraberliği örnek olmalıdır. Esenyurt 81 vilayetten bir milyon kişiye ev sahipliği yapıyor. Burası bizim evimiz, Esenyurt hepimizin. Biz, doğusuyla batısıyla, kuzeyi ve güneyi ile biriz, kardeşiz. Bizim bu kardeşliğimiz tüm Türkiye’ye örnek olacaktır. Bizim, bizden başka dostumuzun olmadığını hep beraber görüyoruz. Siyonistlerin bu oyunlarına dur diyecek olan bizleriz. Mağdurlar ve mazlumlar bizden destek bekliyor. Biz elimizi uzatmazsak onlara hiç kimse acımaz yardımda etmez. İsrail’in Filistin’de yaptığı zulme, Esat’ın Suriye’de yaptıklarını görmezden gelemeyiz. Çünkü biz Türkiyeli Müslümanlarız, mağdurun ve mazlumun yanındayız. Nasıl bir oyun oynandığını Katar’a gerçekleşen boykotla gördük. 100 yıldır birleşemeyen Müslüman Arap dünyası bir Yahudi için nasıl kardeşlerine savaş açtığını hep birlikte gördük “dedi.     

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI