Bugun...Kadir Topbaş Muhtarlarla İftarda Buluştu

Tarih: 19-06-2017 18:23:53 Güncelleme: 19-06-2017 19:54:53 + -


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş İstanbul muhtarlarını iftar programında ağırladı.


Kadir Topbaş Muhtarlarla İftarda Buluştu

 

 

İstanbul’daki muhtarlarla iftarda buluşan Başkan Kadir Topbaş, kendilerinin de muhtarlar gibi büyük gayretle çalışarak İstanbullulara hizmet ettiğini söyledi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB Muhtarlar Müdürlüğü’nün Maltepe sahilinde düzenlediği iftarda şehir genelindeki muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi

 

İftar sonrasında muhtarlara hitap eden Ramazan-ı Şerif’in hayır, bereket ve kardeşlik anlamına geldiğini belirterek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin iftar ve programlarla Ramazan ayının manevi havasını yaşattığını söyledi.“Her sofraya otururken her yudumu suyu içerken açlık içinde yaşayan insanları da düşünmek zorundayız” ifadesini kullanan Kadir Topbaş, muhtarların büyük gayretle çalışarak İstanbullulara hizmet ettiğini bildiğini dile getirdi.

 

Selami Aykut muhtarların sorunlarını iletti

 

İBB Başkanı KadirTopbaş’ın masasında iftarın açılmasının ardından muhtarlar ile ilgili birkaç sorunu dile getiren Tüm İstanbul Muhtarlar Fedarasyonu Başkani Selami Aykut, Muhtarlarımız Muhtarlar Müdürlüğünün Gıda Tarım Hayvancılık Daire Başkanlığına bağlı müdürlük olmasından rahatsız olduklarını ve Başka birime veya Muhtarlıklar Daire Başkanlığı olmasını talep etti.

 

 

Çeyrek Asırlık muhtara plaket

 

7 dönemdir Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlığı yapan Bilal Orhan, İBB tarafından plaketle ödüllendirildi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  7 dönemdir Bahçelievler Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarlığı yapan Bilal Orhan’ı plaketle onurlandırdı.  Plaketini İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın elinden alan Muhtar Bilal Orhan, bu gururu ailesiyle paylaştı. Mahallesinde herkes tarafından sevilen Muhtar Orhan, bu zamana kadar en iyi şekilde mahallesine hizmet ettiğini söyledi. Sorunlar ile yakından ilgilendiğinin altını çizen Orhan, “7 dönem muhtarlık yapmak herkese nasip olmaz. Rabbim ise bana nasip etti. Muhtarlıkta artık son dönemim diyebilirim. Görevim bitene kadarda çalışacağım. Plaketle beni onurlandıran İBB’ye de teşekkür ederim” dedi.

 

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI