Bugun...İSEB VİP Katılımcılardan tam not aldı

Tarih: 06-09-2017 13:19:33 + -


İstoç Esnaflar Birliği (İSEB) tarafından bu yıl 14. Kez düzenlenen dev ticari satış organizasyonu muhteşem bir şekilde sona ererek katılımcılardan tam not aldı.


İSEB VİP Katılımcılardan tam not aldı

 

İSEB VİP organizasyonu 16-21 ağustos tarihleri arasında 14. kez Antalya Star Light Resort Hotel’de düzenlendi. Ülkemizin farklı Şehirlerinde bulunan üretici, ithalatçı, ihracatçı firmaları kapsayan dev organizasyonda; Beyaz eşya, züccaciye, elektrikli ev aletleri, elektronik, oyuncak ve hediyelik eşyalar gibi farklı kategorilerden binlerce çeşit farklı ürün yurt dışına ithal edildi. Özellikle; Suudi Arabistan, Libya, Kuveyt, Almanya, Fransa, İngiltere gibi önemli ülkelerden gelen ziyaretçilerin İSEB’te sergilenen ürünlere olan ilgisi dikkat çekti.

Organizasyonda ilgi ve alaka ön plandaydı

14. İSEB VİP organizasyonuna katılan firma temsilcilerin herhangi bir şekilde sorun ya da mağduriyet yaşamaması için Tezcan Kayalar’ın gözetiminde İSEB’e bağlı kaliteli hizmet anlayışını ve güler yüzlülüğü ön planda tutan özel bir personel grubu oluşturulurken İSEB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Er ise özellikle yurt dışından gelen misafirlerini otel kapısında karşılayarak kendileriyle birebir ilgilendi.

 

İSEB  katılımcıların otelde kalığı süre boyunca sosyal aktivite ve gezi programının da en üst şekilde planlanması ve etkinliklerde dereceye giren katılımcıların ödüllendirilmesi etkinliklerde ki tatlı rekabeti arttırdı.

 

Katılan esnaflara bayram hediyesi

 

Düzenlenen etkinliğin özellikle Kurban bayramından hemen öncesine denk gelmesi ve organizasyon boyunca gerçekleşen satışlar İSEB’e katılan esnaflara bayram hediyesi izlenimi verirken, aynı zamanda ünlü sunucu Mülayim Cengiz Çimen tarafından sunumu gerçekleşen çekiliş ile 14 adet Fiat Fiorino hediye edildi.

 

Ahmet Er; “İSEB’e olan talep sürekli artıyor”

 

Konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan İSEB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Er, İSEB adı altında 2011 yılından bu yana düzenledikleri organizasyonlarda talebin her fuar öncesi daha da arttığına dikkat çekerek; “2011 yılından bu yana sadece İSEB olarak biz değil, hedef cirolarımız, esnaf ve yurt dışından katılımcı sayımız ve etkinlik alanlarımız ile gün geçtikçe ciddi bir büyüme yaşıyoruz. Bu kapsamda son olarak Antalya’da  düzenlediğimiz organizasyonumuzda toplamda 115 katılımcı firma ve yaklaşık 1500 kişi yurt içi yurt dışından misafirlerimiz katılım sağlarken ortalama 75 Milyon TL ciroya ulaştık. Ayrıca bir sonraki etkinliğimizin planlamalarını da şimdiden yapıyoruz. Esnaflarımız etkinliğimizden son derece memnun, katılımcılar memnun hal böyle olunca bizlerde memnun kalıyoruz. Ben gerek ekibim gerek ise tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EKONOMİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI