Bugun...İSEB VİP için geri sayım başladı

Tarih: 30-06-2017 15:06:22 Güncelleme: 06-07-2017 15:18:22 + -


İstoç Esnaflar Birliği (İSEB) tarafından bu yıl 14. Kez düzenlenecek olan dev TİCARİ SATIŞ ORGANİZASYONU için geri sayım başladı.


İSEB VİP için geri sayım başladı

İstoç ve Ülkemizin farklı Şehirlerinde bulunan üretici, ithalatçı, ihracatçı firmaları kapsayan dev ORGANZİASYON daha önceleri olduğu gibi; Suudi Arabistan, Libya, Kuveyt, Almanya, Fransa, İngiltere gibi aralarında bir çok önemli ülkelerin bulunduğu sektörü takip eden meslek gruplarından ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.Yurt içi misafirlerin yanı sıra Yurt dışından da yaklaşık 300 adet yabancı misafir ağırlanacak.

 

“Her yıl daha da büyüyerek ülkemize katkı sağlayacağız”

 

İSEB Başkanı Ahmet ER’in liderliğinde 2011 Yılından bu yana organize edilen ve bu kapsamda kendini kanıtlayarak ciddi bir yol kat eden İSEB her yıl KATILIMCI  firma sayısını arttırarak büyümeye devam ediyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İSEB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ER; “İSEB olarak 13. ORGANİZASYONUMUZU BODRUM TÜRKBÜKÜ HİLTON’DA 95 katılımcı firma ve minimum 2000 ziyaretçi ile 110 MİLYON TL CİRO İLE OLDUKÇA verimli bir ORGANİZASYON geçirdik. Bunu sadece biz değil elde edilen veriler ve katılımcı firmaların ciroları da söylediklerimizi doğruluyor. Şimdi ise Allah nasip ederse 14. ORGANİZASYONUMUZU ANTALYA STAR LİGHT RESORT’TE düzenleyeceğiz. Yine her zamanki gibi talep ve katılım çok fazla elimizde ki stantlarımızın %98’ini doldurduk. Biz emeğimizin ve çabamızın karşılığını her yıl daha da büyüyerek ve takdir edilerek alıyoruz. Bu konuda sağolsun Tezcan KAYALAR ve arka planda bulunan bir çok ARKADAŞIN temiz çalışmaları yatıyor. Ümid ediyoruz ki ANTALYA ORGANİZASYONUMUZU daha da başarılı geçecektir ve bu şekilde her yıl kendimiz ile yarışarak üst sıralara tırmanmaya devam ederek ülkemize de ekonomik anlamda katkı sağlayacağız.” İfadelerini kullandı.

 

“Her firma hedef kitle müşterisine doğrudan ulaşıyor”

 

İSEB Başkanı Ahmet Er’in ardından İSEB ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapan ve 2 yıldır İSEB’in tüm çalışmalarını Başkan Ahmet Er ile birlikte yürüten Ertana Organizasyon Yöneticisi Tezcan KAYALAR, İSEB’e katılım sağlayan tüm firma ve ziyaretçilerin doğrudan hedef kitlelerine ulaştıklarını söyledi. Doğru organizasyona doğru ve görsel zenginliği ön planda tutarak katılım sağlayan her firma hedef kitlesine yönelik müşterisine ulaşarak ihracat kapsamında önemli bağlantılar kuruyor. Ayrıca İSEB olarak fuarımıza katılan müşterilerimize çeşitli hediyeler de dağıtıyoruz. Son organizasyonumuzda 10 adet Fiat LİNEA sahiplerini bulurken o dönemde Türkiye’de piyasaların kötü olmasına rağmen organizasyonumuz kapsamında 110 milyon TL ciro yaparak bu anlamda ciddi bir başarı yakaladık. Bu sene ise 14. Düzenleyeceğimiz Organizasyonumuzda hedef ve beklentilerimizi daha da yukarlara taşıdık ve bu anlamda ciddi çalışmalar ve planlamalar yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

14. İSEB ORGANİZASYONU 16-21 AĞUSTOS tarihleri arasında ANTALYA STAR LİGHT RESORT HOTEL’DE düzenleneceğini söyleyen Tezcan Kayalar, ayrıca 120 firma katılımcısının olduğunu ve çekiliş ile verilecek olan araba sayısının 15 adet Fiat Linea Pop olacağını,bunun yanında Futbol,Satranç ve Tavla Turnuvaları da düzenleyeceklerini dile getirdi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EKONOMİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI