Bugun...Dev Anlaşma’da ortaklık büyüyor

Tarih: 30-06-2017 18:19:55 + -


Özel Vital Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile Eczacıbaşı arasında dev anlaşma imzalandı.


Dev Anlaşma’da ortaklık büyüyor

 

 

Geçtiğimiz yıl içinde Türkiye’de ilk kez uygulanan spor sağlık buluşuyor projesi yapan ve spor bakanlığınca İstanbul’da 15 ilçeye örnek gösterilen bu proje, bu senede devam edecek ve ögrenciler bütün yıl 4 ana branşta sağlık hizmeti vererek spor bakanlığıyla ortak çalışacak.

 

Geçtiğimiz sezon Eczacıbaşı’nın 9-12 yaş grubunu şampiyon yapan Özel Vital Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni spor hocası Murat Şafak Gündüz, yeni dönem içinde Eczacıbaşı’nın 15 yaş grubunda çalışmak için profesyonel imzayı attı.

Bu kapsamda Özel Vital Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile yapılan anlaşma kapsamında sezon içerisinde kullanılmak üzere 400 adet ücretsiz bile, forma ve voleybol topu sponsoru olan Eczacıbaşı, aynı zamanda Vital Lisesi’nden bazı maçlara sağlık kapsamında da destek alacak.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Eczacıbaşı Alt Yapı Genel Koordinatörü Zafer Yıldız yapılan anlaşmanın her iki kurumada hayırlı olması temennisinde bulunarak; “Şafak hoca ile tanışıklığımız daha uzun zamana dayanıyor. Kendisini bir süredir izliyorduk ve başarılı bulduk. Özellikle geçen sene ki performansını çok beğendik. Bizde bu sene kendisiyle çalışma talebimizi ilettik. Şafak hoca ise bu talebi hem vital kurumunun hemde Eczacıbaşı’nın yararları doğrultusunda ortak bir anlaşmaya dönüştürdü ve bu anlaşma bizim içinde oldukça karlı oldu” ifadelerini kullandı.

 

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Murat Şafak Gündüz ise anlaşmanın her iki tarafada hayırlı olmasını ve yeni sezon için şimdiden bir takım çalışmaları planladıklarını söyledi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI