Bugun...CHP Başakşehir'in Başkan Adayı Belli Oldu

Tarih: 02-10-2017 14:29:25 Güncelleme: 02-10-2017 15:02:25 + -


CHP Başakşehir İlçe Başkanı Özgür Karabat Meclis Üyesi Yeminli Mali Müşavir Abdülhadi Akmugan'ı CHP Başakşehir Belediye Başkan Adayı olarak basına tanıttı.


CHP Başakşehir'in Başkan Adayı Belli Oldu

Bahçeşehir'de bulunan Başakşehir Belediye binasında ki CHP grup odasında gerçekleştirilen etkinliğe CHP Başakşehirli meclis üyeleri neredeyse tam kadro katılım gösterdi. Bir süre meclis gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunan CHP Başakşehir ilçe teşkilatı üyeleri daha sonra Başakşehir Belediyesi Başkan Adaylarının Abdülhadi Akmugan olduğunu ifade ettiler.

Özgür Karabat: "Partimiz ilçe irademize saygı gösterdi"

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan CHP Başakşehir İlçe Başkanı Özgür Karabat, CHP Genel Merkezinin Belediye Başkanı Adayı hakkında Başakşehir ilçe örgütünün iradesini desteklediklerini ve bu kapsamda ilçe üyeleri ile yaptıkları istişareler sonucu adaylarının Abdülhadi Akmugan olması gerektiğini kararlaştırdıklarını söyledi. Akmugan'ın CHP Başakşehir ilçe örgütü içerisinde ortak bir değer olarak bir çok kişi tarafından saygı ve takdir edildiğini ifade eden Karabat, Akmugan'a başarılar diledi.

Abdülhadi Akmugan: "Herşey Başakşehir İçin"

Özgür Karabat'ın ardından söz alarak konuşmasına başlayan CHP Başakşehir Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı Abdülhadi Akmugan, sadece kendisinin değil tüm CHP'li meclis üyelerinin Belediye Başkanlığının gerektirdiği sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacağını fakat bunun için sadece bir aday seçilebileceğini ve bununda kendisi olduğu için tüm meclis üyelerine ve ilçe teşkilatına teşekkür ederek sözlerine başladı. Bahçeşehir göleti hakkında da açıklamalarda bulunan Akmugan, başkan olduğu takdirde inşaatı derhal durduracağını, Başakşehir Belediyesinin artık emlak bürosu gibi çalışmayacağını ve belediye harcamalarını ilçe de yaşayan insanların ihtiyaçlarına çözüm odaklı projelere odaklı harcanacağını ifade etti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Evlilik trapisti nedir ?
  Evlilik trapisti nedir ?
 • Bebeklerde beslenme
  Bebeklerde beslenme
 • Mesleki yeterliliğiniz için;
  Mesleki yeterliliğiniz için;
 • Aracı stop ettirmeden kaldırmak
  Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 • Öksürüğe evde tedavi
  Öksürüğe evde tedavi
 • Kalp Krizi Belirtisi
  Kalp Krizi Belirtisi
 1. Evlilik trapisti nedir ?
 2. Bebeklerde beslenme
 3. Mesleki yeterliliğiniz için;
 4. Aracı stop ettirmeden kaldırmak
 5. Öksürüğe evde tedavi
 6. Kalp Krizi Belirtisi
VİDEO GALERİ
YUKARI